Засоби догляду

our
products
ГОЛОВКА ЩІТКИ HANSA ДЛЯ НАБОРА TORNADO
ГОЛОВКА ЩІТКИ HANSA ДЛЯ НАБОРА TORNADO

Призначено для очищення димових труб. Підходить для труб будь-яких діаметрів і довжини, з металу і цегли. Також підходить для вигнутих димоходів. Не буде дряпати внутрішні стінки димохода.мм.

УНІВЕРСАЛЬНА ЩІТКА ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ДИМОХОДУ HANSA
УНІВЕРСАЛЬНА ЩІТКА ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ДИМОХОДУ HANSA

Призначено для очищення димових труб. Підходить для труб будь-яких діаметрів і довжини, з металу і цегли. Також підходить для вигнутих димоходів. Не буде дряпати внутрішні стінки димаря. Внутрішній діаметр труби: Підходить для металевих і цегляних димоходів. Підходить для труб будь-якого діаметру. Підходить для труб різної довжини. Підходить для зігнутих труб. Не дряпає внутрішньої поверхні димаря. Щітка легка в управлінні. Оснащена нейлоновою щетиною.

«ВІТАМІНИ» ДЛЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА HANSA (1 КГ.)
«ВІТАМІНИ» ДЛЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА HANSA (1 КГ.)

«Вітаміни» для твердого палива - засіб призначений для застосування як добавки для поліпшення горіння твердого палива. Може застосовуватися разом з деревиною всіх типів, кам'яним вугіллям всіх сортів, опилочними і торф'яними брикетами.

ГУБКА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ КАМІННИХ СКЛІВ HANSA
ГУБКА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ КАМІННИХ СКЛІВ HANSA

Губка має всі властивості, необхідні для видалення нагара. Вона виготовлена з целюлози, володіє підвищеною гігроскопічністю, здатна одночасно вбирати вологу і бруд (масу, що утворюється при нанесенні засобу на забруднення), у неї великий внутрішній обсяг і зручна для руки форма, вона стійка до активних речовин, що входять до складу очищуючого засобу, після очищення не залишає на склі нальотів

ВОГНЯНА ВЕСЕЛКА HANSA 5 ШТ.
ВОГНЯНА ВЕСЕЛКА HANSA 5 ШТ.

Милуєтеся стрибаючими язичками полум'я в затишному домашньому спокої, біля потішаючого каміна або радієте ними в галасливому колі друзів, поглядаючи на спекотний палаючий вогонь, звичайний вогонь можете перетворити на грайливу веселку квітів. Візьміть паличку «Вогняної веселки» і вкиньте її у вогонь. Кілька миттєвостей і кристали, які перебувають у складі палички, прикрасять полум'я виразними різнокольоровими хвилями.

РОЗПАЛЮВАЧІ ВОГНЮ БІЛІ HANSA 70 ШТ.
РОЗПАЛЮВАЧІ ВОГНЮ БІЛІ HANSA 70 ШТ.

Кожен пам'ятає, скільки часу і терпіння потрібно, щоб розвести вогонь. Кіпа газет, тріски і чимало старань знадобиться нам, поки в осередку нарешті розгориться тверде паливо (дрова, деревне вугілля, кам'яне вугілля, брикети, торф). Призначення: Легко і швидко займаються сильним полум'ям і палаючі протягом 10 хвилин «розпалювачі вогню» дозволять без зайвих зусиль розпалити вогонь в каміні, пічці, грилі, багатті і будь-якому іншому місці. За допомогою «розпалювачів вогню» ви без зусиль розпалите вогонь і в сиру вітряну погоду, і навіть у разі їх намокання.

ТЕРМОСТІЙКА + 600 ° C 400 МЛ БІЛА
ТЕРМОСТІЙКА + 600 ° C 400 МЛ БІЛА

Лаки з винятковою стійкістю до високих температур, які зберігають свій колір навіть при 650ºC. Виготовлено на основі високоякісних силіконових смол.

РОЗПАЛЮВАЧ ВОГНЮ В КУБИКАХ HANSA 100 ШТ.
РОЗПАЛЮВАЧ ВОГНЮ В КУБИКАХ HANSA 100 ШТ.

Кожен пам'ятає, скільки часу і терпіння потрібно, щоб розвести вогонь. Кіпа газет, тріски і чимало старань знадобиться нам, поки в осередку нарешті розгориться тверде паливо (дрова, деревне вугілля, кам'яне вугілля, брикети, торф).

ТЕРМОСТІЙКА «HANSA» 400 МЛ
ТЕРМОСТІЙКА «HANSA» 400 МЛ

Термостійка фарба «Hansa» призначена для фарбування: Пікселів, - Камінів, Димохідних труб, - Грилів Виконання: - Знежирте поверхню і очистіть її від бруду. Потрясите балон з фарбою приблизно 1 хвилину. Захистіть навколишні предмети від потрапляння фарби. Під час розпилення, тримайте балон на відстані 20-30см від фарбованої поверхні. Під час розпилення струшуйте балон час від часу. ^ Покройте поверхню кількома шарами. Через 20-30 хвилин фарба висохне. У разі падіння балона, прочистіть наконечник, перед тим як почати розпорошення знову.

СІРНИКИ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ HANSA 12 ШТ.
СІРНИКИ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ HANSA 12 ШТ.

Легко і швидко займаються сильним полум'ям і палаючі протягом 10 хвилин сірники тривалого горіння дозволять без зайвих зусиль розпалити вогонь в каміні, пічці, грилі, багатті і будь-якому іншому місці. За допомогою «розпалювачів вогню» ви без зусиль розпалите вогонь і в сиру вітряну погоду, і навіть у разі їх намокання.

ОЧИЩУВАЧ КАМІННИХ СТЕКОЛ HANSA
ОЧИЩУВАЧ КАМІННИХ СТЕКОЛ HANSA

Використання: Струсіть бутылку добре. Поверхня повинна бути холодною. Равномерно распылить на внутренней поверхности стекло.

БІОПАЛИВО BIONLOV PREMIUM 5Л
БІОПАЛИВО BIONLOV PREMIUM 5Л

Біопаливо Bionlov Premium 5 л призначено для використання в біокамінах. До складу входять натуральні речовини, повністю безпечні для використання його в закритому приміщенні (наприклад, у квартирі).

Наші переваги

Успішно працюємо з 1995 року

Реалізуємо проекти будь-якої складності

Власне виробництво обробки каменю

Використовуємо тільки якісну сировину

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

чи телефонуйте нам +38 050 703-55-90