Каміни і печі

our
products
SPIN Magion
SPIN Magion

SPIN Magion для конвекційного опалення усіх видів приміщень, від сербського виробника SPIN, має потужність – 10,8 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії – до 82%, який дає нам змогу досить швидко обігріти приміщення площею – до 108 м³. Як паливо у печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження та горіння палива, піч має великі дверцята та топку

SPIN Ekonomik
SPIN Ekonomik

SPIN Ekonomik - це проста функціональна піч, вона здатна не тільки обігріти ваше приміщення а ще й прикрасити його та внести певний затишок. Звісно печі компанії SPIN виготовлені з якісних матеріалів і чавуну в тому числі. Ну а як нам відомо чавун завдяки високому коефіціенту теплопередачі характеризується високою продуктивністю і ефективністю. Виходячі з цього процес горіння в наших печах є більш ефективним, смола майже повністю вигорая і скло залишається чистим.

SPIN Plamena
SPIN Plamena

Піч SPIN Plamena використовують для обігріву приватного будинку, дачі або іншого побутового приміщення об'ємом до 120 м. куб, чи в середньому 70 м. кв.

SPIN Kalimero
SPIN Kalimero

Піч SPIN Kalimero - це гарна досконала піч, яка здатна не тільки зігріти ваш будинок, але і стане непоганим доповненням вашого інтер'єру.

SPIN Azra
SPIN Azra

Azra Spin піч дров'яна потужністю 12 кВт обігріє приміщення об'ємом до 250 м³, кращий вибір в сегменті ціна якість в приватних будинках, заміських дачах і в котеджах площею 50-60 м².

SPIN Castina
SPIN Castina

Піч SPIN Castina 8 кВт подвійна стінка - це класична та функціональна піч, яка не тільки утеплить, але й прикрасить вашу оселю. Піч зроблена з якісного чавуну. Чавун завдяки своїм властивостям є чудовим матеріалом для виготовлення практичних, функціональних печей.

Угловий камін Lechma A-550 SLIM
Угловий камін Lechma A-550 SLIM

Модель A-550 SLIM досить компактна і не займе багато місця у вашій кімнаті. Камінна топка кутова A-550 SLIM. Дверцята з одним зігнутим під кутом склом. Камера горіння виконана з вермикуліту, герметичний корпус зі сталі. Оснащена регульованими ніжками, завдяки яким можна коригувати висоту. Може використовуватися в повітряній системі опалення. 

Камінна топка Lechma А-400 Flat
Камінна топка Lechma А-400 Flat

Середина камінної топки викладена жаробетоном, який тримає тепло ще тривалий час і створює умови для горіння. Від такого каміна можна зробити систему опалення будинку площею до 150м². Над камінною топкою робиться повітряна шахта, а вже з неї тепло розлучається по інших приміщеннях. Подвійне скло мінімізує втрати тепла через скло і створює високу температуру в камері горіння, яка запобігає забрудненню скла.

Камінна топка Lechma A-190 Korner Panorama
Камінна топка Lechma A-190 Korner Panorama

Як встановити кутовий камін у вітальні? Кутові каміни у вітальні встановлюють як в куті кімнати так і на рівній стіні. Камінна топка PP-190 Korner – це ідеальний варіант для кутового розміщення. Така топка не займе багато місця, тому встановити її можна навіть у невеличкій кімнаті. Кутові каміни A-190 Korner виготовляються тільки однієї потужності 8кВт

Камінна топка Lechma A-190 Standard Lux
Камінна топка Lechma A-190 Standard Lux

Камінна топка A -190 Standard Lux Це стальна камінна топка, яку можна використати для закритого каміна. Середина топки викладена глиной, виконує роль акумуляційного матеріалу. У верхній частині дефлектор, який подовжує процес горіння. Це повноцінний камін від якого можна отримати максимум тепла та естетичного задоволення.

Камінна топка Prestige Prof
Камінна топка Prestige Prof

Вага 210.0000 kg Бренд Tarnava Притік зовнішнього повітря з зовнішнього середовища. Режим горіння безперервний, повільне горіння. Вид палива дрова, брикети. Діаметр димоходу, [мм] 180 Попільник видимий на фасаді. Серія Professional.18, 21 кВт Потужність [кВт] 21 Матеріал: монолітний чавун. Опалювальна площа, [м²] 140-220 Гарантія 10 років

Камінна топка Tarnava Comfort Universal
Камінна топка Tarnava Comfort Universal

Що таке вставка для каміна чавунна Tarnava Universal Comfort? Це камін з монолітною чавунною касетою, виготовленою монолітно з масивного чавуну, як одна міцна і надійна конструкція, без застосування зварних швів, болтових з’єднань і герметиків. Завдяки цьому камінні топки Тарнава представлені на сьогодні як найпотужніші по теплотворній здатності. Принцип опалення від каміна полягає в тому, що нагріте об корпус топки повітря нагромаджується в тепловій камері і розводиться по будинку повітропроводами.

Наші переваги

Успішно працюємо з 1995 року

Реалізуємо проекти будь-якої складності

Власне виробництво обробки каменю

Використовуємо тільки якісну сировину

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

чи телефонуйте нам +38 050 703-55-90