Камінні топки і печі

our
products
Угловий камін Lechma A-550 SLIM
Угловий камін Lechma A-550 SLIM

Модель A-550 SLIM досить компактна і не займе багато місця у вашій кімнаті. Камінна топка кутова A-550 SLIM. Дверцята з одним зігнутим під кутом склом. Камера горіння виконана з вермикуліту, герметичний корпус зі сталі. Оснащена регульованими ніжками, завдяки яким можна коригувати висоту. Може використовуватися в повітряній системі опалення. 

Камінна топка Lechma А-400 Flat
Камінна топка Lechma А-400 Flat

Середина камінної топки викладена жаробетоном, який тримає тепло ще тривалий час і створює умови для горіння. Від такого каміна можна зробити систему опалення будинку площею до 150м². Над камінною топкою робиться повітряна шахта, а вже з неї тепло розлучається по інших приміщеннях. Подвійне скло мінімізує втрати тепла через скло і створює високу температуру в камері горіння, яка запобігає забрудненню скла.

Камінна топка Lechma A-190 Korner Panorama
Камінна топка Lechma A-190 Korner Panorama

Як встановити кутовий камін у вітальні? Кутові каміни у вітальні встановлюють як в куті кімнати так і на рівній стіні. Камінна топка PP-190 Korner – це ідеальний варіант для кутового розміщення. Така топка не займе багато місця, тому встановити її можна навіть у невеличкій кімнаті. Кутові каміни A-190 Korner виготовляються тільки однієї потужності 8кВт

Камінна топка Lechma A-190 Standard Lux
Камінна топка Lechma A-190 Standard Lux

Камінна топка A -190 Standard Lux Це стальна камінна топка, яку можна використати для закритого каміна. Середина топки викладена глиной, виконує роль акумуляційного матеріалу. У верхній частині дефлектор, який подовжує процес горіння. Це повноцінний камін від якого можна отримати максимум тепла та естетичного задоволення.

Камінна топка Prestige Prof
Камінна топка Prestige Prof

Вага 210.0000 kg Бренд Tarnava Притік зовнішнього повітря з зовнішнього середовища. Режим горіння безперервний, повільне горіння. Вид палива дрова, брикети. Діаметр димоходу, [мм] 180 Попільник видимий на фасаді. Серія Professional.18, 21 кВт Потужність [кВт] 21 Матеріал: монолітний чавун. Опалювальна площа, [м²] 140-220 Гарантія 10 років

Камінна топка Tarnava Comfort Universal
Камінна топка Tarnava Comfort Universal

Що таке вставка для каміна чавунна Tarnava Universal Comfort? Це камін з монолітною чавунною касетою, виготовленою монолітно з масивного чавуну, як одна міцна і надійна конструкція, без застосування зварних швів, болтових з’єднань і герметиків. Завдяки цьому камінні топки Тарнава представлені на сьогодні як найпотужніші по теплотворній здатності. Принцип опалення від каміна полягає в тому, що нагріте об корпус топки повітря нагромаджується в тепловій камері і розводиться по будинку повітропроводами.

Камінна топка Nova Lux Prof. Max
Камінна топка Nova Lux Prof. Max

Чавунні каміни тривалого горіння та їхні особливості: Professional Max Nova Lux – камінна топка середніх розмірів. Дверка з прямим тонованим склом, оздоблена сучасною хромованоюю рамкою з хорошим оглядом полум’я. Ідеально підходить до сучасних фасадів. У цій моделі регулятори процесу горіння і зольний ящик схований за дверками. Для того, щоб відрегулювати інтенсивність полум’я і вийняти зольник, треба просто відкрити дверки. Вага 125.0000 kg Бренд Tarnava Опалювальна площа, [м²] 60-120 Режим горіння безперервний, повільне горіння. Вид палива дрова, брикети.

Камінна топка Respekt Prof. Max Tarnava
Камінна топка Respekt Prof. Max Tarnava

Чавунна топка монолітна відмінності моделі Respekt: Professional Max Respekt – камінна топка середніх розмірів з прямим склом, сучасною тонкою рамкою і хорошим оглядом полум’я. Рекомендується для порталів з плоскими поверхнями і прямими кутами. У цій моделі регулятори процесу горіння розташовані зовні на фасаді топки, а зольний ящик схований за дверкою. Завдяки цьому можна легко відкоригувати інтенсивність полум’я без використання дросельної заслонки. Для того, що б вийняти зольник, треба просто відкрити дверку.

Кухонна піч MBS
Кухонна піч MBS

Варочна піч MBS 3: Опалювально-варильна піч на дровах, яка може одночасно і обігрівати приміщення і бути помічником на кухні. На варильній поверхні можна розігріти чи приготувати їжу. В духовці можна спекти запашний пиріг. Страви, приготовані на дровах – це смак, який не можливо передати! Опалювально-варильні печі на дровах найчастіше використовують у заміських дачних чи житлових будиночках. Проблеми з газопостачанням чи перебої з електроенергією призводять до того, що проблемно приготувати їжу. Саме опалювально-варильна піч MBS 3 допоможе вирішити цю проблему.

Кухонна піч MBS MAGNUM
Кухонна піч MBS MAGNUM

Піч дров’яна з духовкою та варильною поверхнею за ціною виробника. Піч дров’яна MBS MAGNUM Кухонна піч MAGNUM 11 кВт стане незамінною частиною вашого інтер’єру. А також Ви з легкістю зможете приготувати смачну їжу і обігріти будинок.  Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Піч камінного типу з духовкою LUGO BACK Romotop
Піч камінного типу з духовкою LUGO BACK Romotop

Чому варто вибирати піч камінного типу Romotop LUGO 02? Чеські печі Romotop LUGO 02 мають ряд достоїнств: широкий огляд полум’я; швидке прогрівання приміщення; тривале горіння від 4 до 6 годин(режим повільного горіння); топка повністю прокладена шамотною цеглою.  Можливість під’єднування відведення продуктів згорання згори або ззаду; централізована подача повітря(ЦПВ); подача первинного і вторинного повітря, завдяки якому скло дверець обдувається і не відбувається його забруднення (система очищення скла) Передові технології згорання, у поєднанні з сучасним дизайном дозволяють цій моделі, забезпечити ідеальний комфорт опалення вашого будинку.

Піч-камін MODENA жовта емаль Invicta
Піч-камін MODENA жовта емаль Invicta

Піч-камін Invicta Monena - елегантний стильний камін, здатний ефективно обігріти заміський будинок або дачу і тривалий час утримувати тепло. Піч-камін Invicta Modena жовта емаль є опалювальним приладом, який виготовляється французькою компанією Invicta. Піч-камін Invicta Modena Жовта емаль має гарний дизайн і чіткі лінії. Матеріалом печі є чавун високої якості, який відомий відмінними якостями міцності і хорошою тепловіддачею. Вироби з чавуну мають більший термін експлуатації, ніж вироби з інших матеріалів. Такий прилад вдало впишеться в приміщення з будь-яким інтер'єром і стане привабливим прикрасою Вашого будинку або квартири.

Наші переваги

Успішно працюємо з 1995 року

Реалізуємо проекти будь-якої складності

Власне виробництво обробки каменю

Використовуємо тільки якісну сировину

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

чи телефонуйте нам +38 050 703-55-90