Наші послуги

Виробництво і монтаж стільниць з каменю

Виробництво і монтаж стільниць з каменю

Стільниці з натурального каменю ідеальні в якості робочого і декоративного елемента інтер’єру в будинку. Натуральний камінь об’єднує в собі найважливіші для стільниць параметри: міцність і красу. Оскільки стільниця це в першу чергу робоча поверхня, вкрай важливо, щоб вона зберігала свій привабливий зовнішній вигляд не залежно від того, яким навантаженням піддається матеріал.

Виробництво і монтаж підвіконь

Виробництво і монтаж підвіконь

Підвіконня – важлива частина не тільки вікна, але і всієї кімнати. Підвіконня з натурального каменю – це стиль, вишуканість, легкість всього приміщення. Крім естетичності, основні переваги цих виробів в їх довговічності і міцності. На великому кам’яному підвіконні можна почитати книгу, загорнувшись у плед, або облаштувати справжню релакс зону: поставити вазони з квітами, декоративні свічники, лампи та інші елементи декору.

countertops
windowsill
Виготовлення та встановлення сходів і сходинок

Виготовлення та встановлення сходів і сходинок

Сходи або ступені з каменю можуть стати візитною карткою будь-якого приміщення. Велич каменю в інтер’єрі або екстер’єрі заворожує. А сходи, що ведуть в будинок або всередині будинку – перше, що притягує погляд. Кам’яні сходи в будинку уособлюють стиль, розкіш і непорушність, а за своїми характеристиками – здатні прослужити господарям не одне покоління.

Послуги з облицювання фасадів каменем

Послуги з облицювання фасадів каменем

Послуги з облицювання фасадів каменем – класика будівництва. Фасад будинку може повністю облицьований каменем, або ж містити тільки окремі елементи з нього, в будь-якому випадку натуральний камінь – незамінний облицювальний матеріал в будь-якому стилі й в поєднанні з будь-яким типом і видом обробки будівлі.

stairs
facade
Створення та облаштування камінів

Створення та облаштування камінів

Камін в будинку давно перестав бути тільки засобом для обігріву. Це предмет інтер’єру, який повністю формує загальне враження про будинок і його господарів. Крім того, тепло живого вогню здатне наповнити приміщення домашнім затишком, надати романтичності та умиротворення. Тому хороший камін повинен бути справжнім витвором мистецтва. І жоден інший матеріал не підійде для створення каміна краще природного каменю.

Виготовлення балясин і декоративних конструкцій

Виготовлення балясин і декоративних конструкцій

Поручні для сходів, особливо виконані з каменю, повинні доповнювати зовнішній вигляд самих сходів, складаючи загальний дизайнерський ансамбль. Жоден інший матеріал не підійде для виготовлення балюстради та балясин краще природного каменю. Властивості цього матеріалу дозволяють успішно використовувати його як всередині, так і зовні приміщень.

fireplaces
balusters
Гриль зони

Гриль зони

Облаштування гриль зони у власному будинку – ідеальне рішення для теплих і затишних вечорів з сім’єю або друзями.

Ділянка може бути велика чи маленька – ми готові спроектувати та облаштувати зону будь-якої площі максимально комфортно та ергономічно. Важливо врахувати факт, що гриль зону бажано будувати далеко від будинку і господарських будівель, або ж максимально убезпечити її.

Димарі

Димарі

Димар – найважливіший елемент системи опалення будинку і призначений для виведення з внутрішніх його приміщень продуктів згоряння. Якщо в будинку встановлений камін або котел – в більшості випадків потрібно обов’язково зробити монтаж димоходу, але незалежно від матеріалу він повинен бути надійним, правильно спроектованим і встановленим.

Grill zone
Chimneys

Наші переваги

Успішно працюємо з 1995 року

Реалізуємо проекти будь-якої складності

Власне виробництво обробки каменю

Використовуємо тільки якісну сировину

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

чи телефонуйте нам +38 050 703-55-90