Imperial - це програма меблювання, в провадженні якої використовується натуральне дерево і камінь в поєднанні з декоративними елементами ручної роботи. Кожна кухня цієї моделі є унікальною, ексклюзивною. Витончений класичний стиль підкреслюється в підвищенні острова з каменю, в щіткової обробки дерев'яних панелей, в порталі та декоративних колонах вручений поверхні, в матеріалах і декапировать обробках.
Кухні Imperial - це синтез італійських традицій і сучасного класичного дизайну. Модель розширена безліччю обробок: лаковані і матові, патиновані або зістарені, з позолотою або посрібленням, вантажні та гламурні.
Програма Imperial об'єднує сучасне виробництво з традиційними методами ручної роботи. Використовуються працю майстрів-червонодеревників, професіоналів позолоти, декораторів.
Витончений дизайн кухні, художня фрезерування, капітелі Корінфа, виділена структура дерева в поєднанні з золотом або сріблом, надають інтер'єру піднесену атмосферу королівських палат.
Натуральний граніт - найпоширеніший природний камінь для будівництва, облицювальних робіт, виробництва виробів для будинку, офісу, вулиць і навіть для виготовлення меморіальних комплексів та пам'ятників. Затребуваність граніту обумовлена ​​його високими експлуатаційними характеристиками, довговічністю, естетичним зовнішнім виглядом і помірною ціною. Граніт відноситься до магматичної гірської породи, тобто він утворюється глибоко в надрах землі в результаті тривалого процесу охолодження магми
  • .
Колір граніту залежить від характеру присутності в ньому інших речовин. Найчастіше зустрічається сірий граніт з різними відтінками, буває червоний граніт, рожевий граніт. Красиво виглядають блакитний граніт і синій граніт, зелений граніт частіше використовується для внутрішнього облицювання або виробництва меблів. Чорний граніт - один з найпоширеніших. Високо цінуються жовтий і білі граніти.