У нас вже є перший замовник на камін найкращого в світі виробника камінів компанії Brunner. Згідно з домовленністю поки що він стоїть у нас у салоні і ви можете прийти і побачити його (саме це я би і рекомендував) після чого камін буде змонтований і вже радувати буде власника та його гостей!

Хто такі Brunner?!

Компанія Brunner (Німеччина) на протязі десятилітть виготовляє самі практичні топки в світі. Виробництво знаходиться на Півдні Німеччини, в Баварії. Повна назва компанії Ulrich Brunner GmbH.

Її очільник, він же її засновник – Ульрих Бруннер. Главним завданням, з философії пана Бруннера, є виготовлення дров’яних опалюючих агрегатів преміум класу. Його девіз “Ми робимо все самі”, фраза, яка звучить вельми самодостатньо і по-німецьки. Каміни, печі і системи опалення компанії Brunner знаходяться поза конкуренцією. Неважливо, який продукт із лінійки BRUNNER Ви оберете – камінну топку, кафельну пічь, пічь-камін, систему центрального опалення на дровах або пелетах, банну пічь, “кам’янку” або “буржуйку”, – ми можем з гордістю сказати, що наша продукція коштує своїх грошей. Всі деталі виготовляються справжніми маестро і на 100% в Німеччині.

В асортименті виготовляємих Brunner товарів існують каміни, камінні вставки, дров’яні чавунні печі із серії Iron Dog. Також, ця компанія зі світовим ім’ям, виробляє і водяні системи центрального опалення на базі дров’яних печей і камінів.

Каміни Brunner не тільки вишукано виглядають – вони роблять комфорт і тепло. Камінні топки являються повноцінними опалювальними пристроями з можливістю керування подачі повітря для гріння і різноманітними варіантами акумуляції тепла або підключення до існуючої системи опалення. Більш того, Ви можете обрати камінну топку зі сталі або камінну топку з чавуну.