Один з критеріїв безпечного використання каміну це безумовно догляд за вашим приладом і димоходом! Постійно діючий прилад треба оглядати і чистити приблизно раз в місяць. Слой сажі в трубі не повинен перевищувати 3 мм. Допускати більший слой небезпечно, оскільки сажа может загорітись, а температура тоді может бути навіть більше 1 000 градусів цельсія. І це буде справжнє випробування для вашого димоходу знаючи з практики що в більшості випадків люди намагаються зекономити на самому димоході і його монтажі…

Для профілактики цих проблем ми радимо використовувати спеціальні засоби для чистки димаря компанії Hansa, це найкращий виробник даної категорії пордукції. В асортименті яких є від спеціальних губок які здатні функціонувати в агресивному середовищі яке утворює сажа до спеціальних сперїв для скла які не пошкоджують шнур дверцяти. В асортименті є порошки, поліна та спреї для чищення сажі в димарі.

Крім того ми знаємо що сажа ніколи повністю не згоряють і інколи її треба чистити з самого каміну. І для цього існують спеціальні пилосмоки для камінів. У нас ми вам запропонуємо такі пилосмоки різної потужності, фунціональності і дизайну.

Як висновок скажу що димарь і камін повинні бути чисті і доглянуті не тільки для вашої безпеки і спокою а ще й для естетичного задоволення і краси вашого інтер’єру.