tabletop
stone

Стільниці з натурального каменю

Стільниці з натурального каменю ідеальні в якості робочого і декоративного елемента інтер’єру в будинку. Натуральний камінь об’єднує в собі найважливіші для стільниць параметри: міцність і красу. Оскільки стільниця це в першу чергу робоча поверхня, вкрай важливо, щоб вона зберігала свій привабливий зовнішній вигляд не залежно від того, яким навантаженням піддається матеріал.

Види стільниць з натурального каменю

Мармурова стільниця – це унікальний природний дизайн, адже однакових мармурових плит в природі не існує. Велика колірна гамма мармуру дозволяє сформувати єдиний стиль простору. Спекотного літа мармур зберігає прохолоду, має бездоганні гігієнічні якості, що особливо важливо в умовах приготування їжі. При правильному догляді, стільниця прослужить довгі десятиліття і збереже свій первісний вигляд.

Мармурові плити ідеально підходять для використання в житлових кімнатах, наповнених світлом. Найбільшою мірою краса мармуру проявляється під впливом світлових променів. Неважливо чи це сонячний або штучне світло: його гра на полірованій поверхні журнального або кавового столика, додасть вишуканості будь-якого інтер’єру.

Чудово мармур поєднується з дзеркалами, тому мармурова стільниця ідеальний варіант для туалетного столика в спальні або у ванній. Тим більше, що мармур не вбирає вологу, і прекрасно впливає з очисними засобами.

Завдяки міцності і стійкості до масел, кислот, лугів, гранітні плити ідеально підходять для робочих кухонних поверхонь. Граніт дуже складно пошкодити звичайної кухонним приладдям: він не дряпається, стійкий до ударів, та й в цілому не вимагає великих зусиль для підтримки своєї краси і цілісності.

Граніт – найміцніший натуральний камінь, застосовуваний у виготовленні стільниць. Вироби з цього природного каменю чудово чистяться і не бояться бруду і плям. Граніт стійкий до стирання і легко переносить вологу. Тому його використання на кухні та у ванній кімнаті вкрай виправдано.

Граніт – це втілення фундаментальності і міцності не тільки за своїми характеристиками, але за своїм зовнішнім виглядом. Стільниця з нього буде ідеальна для масивних столів, барних стійок, камінних полиць. Використання стільниць з граніту дозволяють створити стильний інтер’єр в будинку, а так само в будь-якому барі, ресторані або на літньому майданчику.

Переваги стільниць з натурального каменю

Гарний зовнішній вигляд

Натуральний матеріал має свій вишуканий шарм – фактуру, малюнок, відтінок

Міцність і довговічність

Натуральний камінь стійкий до перепадів температур, ударів і хімічного впливу

Широкий асортимент виробів

Є безліч незвичайних відтінків, які неможливо створити штучно

Антибактеріальний ефект

Камінь – антисептик, який вбиває всі патогенні бактерії та мікроорганізми

Вільний вибір форми вироби

Стільниці виготовляються за особливою безшовною технологією в будь-яких формах

Висока вологостійкість

Натуральний камінь без пористості на поверхні, не вбирає вологу і бруд

Чому варто працювати з нами?

Успішно працюємо з 1995 року

Реалізуємо проекти будь-якої складності

Власне виробництво обробки каменю

Використовуємо тільки якісну сировину

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

чи телефонуйте нам +38 050 703-55-90