tabletop
stone

Виготовлення та встановлення сходів і сходинок

Сходи або сходинки з каменю можуть стати візитною карткою будь-якого приміщення. Велич каменю в інтер’єрі або екстер’єрі заворожує. А сходи, що ведуть в будинок або всередині будинку – перше, що притягує погляд. Кам’яні сходи в будинку уособлюють стиль, розкіш і непорушність, а за своїми характеристиками – здатні прослужити господарям не одне покоління.

Сходи бувають різного дизайнерського оформлення, конструкції та розмірів. Їх вигляд буде залежати від бажання замовника. Сходинки для сходів з каменю теж бувають різного типу: цільні, накладні або ж з облицювальних плит.

Види сходів і сходинок із натурального каменю

Сходи з мармуру – прикраса будь-якого інтер’єру. Шикарний і надійний камінь гарантує однаково ідеальний зовнішній вигляд будь-яких видів сходів: гладко підшитих, консольних, сходів на косоурі або з подвійним каркасом. Мармур легкий в обробці, реставрується за допомогою шліфування й полірування. Ми зробимо унікальний проект, який повністю відповідатиме вашим завданням.

Мармурові сходи за своїми характеристиками однаково довговічні як всередині, так і зовні приміщень. Але благородство і краса мармуру більшою мірою проявляться при виготовленні або облицюванні сходів всередині будинку. Мармурові сходи прекрасно поєднуються з металевими або кам’яними перилами, практично з будь-яким матеріалом оздоблення стін. 

Мармурові сходи надає приміщенню своєрідну велич, незалежно від свого розміру. Всередині будинку сходи можуть бути широкою або вузькою, з перилами або без них, доповнена колонами – в будь-якому варіанті мармур є безпрограшним варіантом.

Сходи з граніту – найміцніші і прослужать довгі роки. Їх часто використовують для оформлення внутрішніх приміщень музеїв, адміністративних будівель і офісів, ТЦ, клінік, елітних котеджів. Сходи з граніту буде коштувати на порядок дешевше мармурового виробу, а зовнішній вигляд буде таким же фундаментальним, вишуканим і стильним. Для граніту не складе проблем витримати підвищену вологість, великі перепади температур і навіть піщані бурі.

Цьому каменю не страшні ніякі погодні умови, інтенсивність руху, всілякі навантаження. Граніт – це фундаментальність у всіх сенсах цього слова.

Гранітні сходи, доповнені кованими поручнями, в поєднанні з облицювальною цеглою або каменем, створюють неповторний ансамбль для будь-якої будівлі. Для приватного будинку, для ресторану або кафе, для офісної будівлі – гранітні сходи завжди демонструє високий стиль і довговічність.

Сходи та сходинки можна виготовити з гранітного блоку, а ще – тільки облицювати гранітом. Сходинки легко реставруються, прекрасно поєднуються з миючими засобами, не скриплять і не шумлять. 

Переваги сходів і ступенів з натурального каменю

Міцні та витривалі

Витримують великі навантаження, не скриплять і мають підвищену зносостійкість

Довговічні і стійкі

Натуральний камінь стійкий до перепадів температур, ударів і хімічного впливу

Широкий асортимент виробів

Є безліч незвичайних відтінків, які неможливо створити штучно

Гарний зовнішній вигляд

Відмінно виглядають без фарбування і декоративного покриття, легко реставруються

Антибактеріальний ефект

Камінь – антисептик, який вбиває всі патогенні бактерії і мікроорганізми

Висока вологостійкість

Натуральний камінь без пористості на поверхні, не вбирає вологу і бруд

ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

Успішно працюємо з 1995 року

Реалізуємо проекти будь-якої складності

Власне виробництво обробки каменю

Використовуємо тільки якісну сировину

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

чи телефонуйте нам +38 050 703-55-90