Стільниця з оніксу за вигідною ціною
Натуральний камінь активно використовується в сучасному інтер'єрі. Якщо раніше він був прерогативою королів і герцогів, то сьогодні купити природний камінь може кожен. Особливо затребуваним є мармур, граніт і онікс. Онікс заслужив високу репутацію серед покупців, навіть сьогодні знаходять стародавні вироби з цього каменю, збереглися в ідеальному стані. Матеріал дозволяє виготовити унікальні декоративні вироби на будь-який смак.
Надійна стільниця з оніксу: ціна невисока
У сучасному будинку важливу роль відіграє кухня, оскільки саме тут відбувається процес приготування їжі і її подальший прийом. Для зручності господині потрібно якісна стільниця, яка дозволить з комфортом готувати улюблені страви для всієї родини. Виготовлення стільниці з оніксу буде вигідним рішенням. На відміну від мармуру, даний матеріал володіє більшою стійкістю перед агресивним середовищем, а також не схильний до накопичення рідини. Серед інших переваг, якими володіє стільниця онікс, можна виділити:
Довговічність. Онікс є міцним мінералом, який витримує механічний вплив на протязі десятиліть.
Пластичність. З даного каменю можна виготовити продукцію будь-яких розмірів і форм. Додаткову привабливість оніксу може надати якісна поліровка.
Різноманітність відтінків. Якщо вами обрана онікс стільниця, то її можна буде легко впровадити в будь-який інтер'єр. Найчастіше зустрічаються білі, коричневі і медові відтінки, але різноманітність кольорів в дійсності куди більш широке.
Вибираючи матеріали, які будуть використовуватися в інтер'єрі, необхідно приділити увагу безпечним і гігієнічним рішенням. В цьому відношенні натуральний камінь залишається в числі лідерів. Вирішуючи замовити стільницю з оніксу, можна отримати впевненість у її екологічної чистоти. Даний матеріал відноситься до числа гіпоалергенних. Висока щільність не дозволяє каменю накопичувати шкідливі речовини всередині, тому на поверхні онікса не з'являться цвіль і грибкові ураження.
Камінь є універсальним рішенням, він відмінно виглядає разом з іншими матеріалами. Ви можете придбати онікс від виробника «Металлстоун» прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті.