'' Вічні '' стільниці з граніту
Стільниця являє собою поверхню, яка регулярно піддається технічним впливів. Зазвичай для її виробництва використовуються різні штучні і натуральні матеріали як ДСП, МДФ, міцне оргскло і акрил, дубовий масив. Але всі ці матеріали наголову перевершує такий натуральний камінь як граніт. Компанія '' Металлстоун '' виробляє стільниці з граніту, ціна яких гарантовано окупається за рахунок практично нескінченного терміну їх експлуатації. Навіть прочнейший дуб з часом втрачає свій презентабельний вигляд, розсихається і в кінцевому підсумку тріскається. Граніт же практично не чутливий до зовнішнього впливу.
Граніт є одним з найміцніших матеріалів. Тому стільниці з цього натурального каменю володіють наступними перевагами:
Вологостійкість. Структура каменя така, що не дозволяє накопичуватися волозі, яка з часом призводить до руйнування інших менш міцних природних матеріалів.
Термостійкість. Гранітна стільниця, зроблена з каменю, видобутого в Україні, витримує різкі температурні перепади. Також вона не боїться впливу кухонного начиння, розпеченій до + 800 ° С.
Антикорозійні властивості. Граніт добре чинить опір агресивному впливу різних хімічних речовин, які містяться в засобах для миття посуду і кухонних поверхонь. Також з гранітної стільниці легко змивати жир, який не вбирається в структуру каменю.
Гранична ударостійкість. Граніт практично неможливо розбити, надколоти або подряпати. Навіть через кілька десятиліть, а то й століть активного використання, гранітна стільниця збереже свій новий вигляд.
Завдяки всім вище описаним достоїнств, гранітні плити на замовлення використовуються для створення робочих поверхонь. На них зручно нарізати або готувати їжу, також стільниці з цього каменю виконують роль барних стійок. Вони ідеально поєднують в собі респектабельність, надійність і практичність використання.
Чим хороші стільниці з граніту?
Вибираючи, з якого матеріалу придбати стільницю, рекомендуємо віддати перевагу граніту. Цей матеріал з давніх часів захоплює людей своїми природними характеристиками і оригінальним зовнішнім виглядом. Він відрізняється підвищеною механічною міцністю, за рахунок чого його практично неможливо пошкодити або розбити. До того ж, граніт не піддається згубному впливу високих температур і не втрачає своїх властивостей під впливом розжареної посуду. Таким чином, купити стільницю з граніту - це єдине вірне рішення, яке має масу незаперечних переваг.
Продукція від виробника «Металлстоун» виготовляється на власних виробничих потужностях. Завдяки цьому, ми маємо можливість дотримуватися лояльної цінової політики і завжди гарантувати високу якість гранітних виробів. Якщо ви хочете, щоб центральним елементом вашої кухні або ванної кімнати стала стільниця з граніту, ціна якої не вдарить по гаманцю, зателефонуйте нам. Ми виготовимо для вас оригінальний екземпляр за доступною вартості і доставимо за вказаною вами адресою.
Стільниця з граніту - символ якості
Більшість сучасних споживачів вже встигли переконатися в тому, що стільниця для кухні з граніту - це символ високої якості. Вироби такого типу стійкі до різного роду зовнішніх впливів, а тому термін їх експлуатації обчислюється цілими століттями. Жоден матеріал за рівнем довговічності не зможе зрівнятися з гранітом. А з урахуванням настільки різноманітною палітри відтінків і текстур, будь-яка кухня, де присутня гранітна стільниця, буде завжди виглядати благородно, затишно і красиво. Тому, вирішивши купити стільницю з граніту, ви зможете повністю перетворити інтер'єр і зробити його по-справжньому унікальним.
Якими перевагами володіє гранітна стільниця?
Перш, ніж купити гранітну стільницю, пропонуємо вам ознайомитися з основними перевагами продукції такого типу. Серед них можна виділити:
міцність; граніт відноситься до найбільш щільним природних матеріалів, за рахунок чого він є абсолютно несприйнятливим до різного роду механічних впливів і атмосферних явищ;
довговічність; ні для кого не секрет, що термін експлуатації гранітних виробів сягає близько 500 років;
термостійкість; саме завдяки цій властивості граніт відмінно підходить для виготовлення кухонних стільниць;
вологостійкість; дане властивість робить матеріал ідеальним для виробництва стільниць у ванну кімнату;
екологічна чистота; природне походження матеріалу говорить про те, що він є екологічно чистим і безпечним для здоров'я людей;
сумісність з іншими матеріалами; граніт прекрасно поєднується з металевими, дерев'яними та скляними елементами інтер'єру;
широка палітра кольорів і різноманітність текстур; цей матеріал створює сама природа, тому він є настільки естетичним і неповторним у своєму роді.
Якщо вас цікавить на гранітні плити ціна, поставити це питання ви можете нашим кваліфікованим менеджерам. Контактні номери для зв'язку з нами можна знайти у відповідному розділі сайту.