Стільниці з граніту
Переваги гранітних стільниць на кухні.
Стільниці з граніту не вимагають особливого догляду, при цьому вони залишаються в тому ж вигляді, що і при покупці, через роки експлуатації. Граніт відрізняється підвищеною міцністю, що дозволяє не боятися шкоди від термічних і механічних впливів.
Стільниця з граніту на кухні - таємне бажання будь-якої господині, адже про більш елегантною, міцної і функціональної робочій зоні не варто і мріяти.
Кухонні стільниці з граніту є одними з найпоширеніших видів виробів з натурального каменю. Ці елементи інтер'єру часто відчувають на собі вплив високих і низьких температур, піддаються механічним впливам. Тому так важливо, щоб стільниця була виконана з міцного і надійного матеріалу, здатного протистояти появі подряпин або інших слідів активної експлуатації.
Стільниці з граніту: колірні рішення.
Широкий діапазон природних відтінків гранітних порід дозволяють виконати будь-яке колірне рішення дизайну. Його природний красивий малюнок, фактура, а також фізичні якості виділяють граніт в розряд елітних матеріалів. Якщо говорити більш предметно, то українські граніти є в основному темними, а ось імпортних досить і світлих (білих, бежевих). Тому Ви абсолютно точно зможете підібрати для своєї стільниці з граніту найбільш підходящий варіант кольору.
Стільниця з граніту на кухні - це не тільки красиво, але і дуже зручно. Граніт дуже міцний, теплостійкий і довговічний матеріал. Нескладна в обслуговуванні і догляді така стільниця буде довго доповнювати Ваш сучасний кухонний інтер'єр як класичний, так і ексклюзивний.
І ще кілька слів. Звичайно ж стільниці з граніту варто розглядати не тільки для кухні. Стільниця з граніту у ванній кімнаті буде ознакою доброго смаку господині, вона додасть Вашій релакс-кімнаті особливого шарму і усамітнення з природою. Ви будете відпочивати тут як фізично, так і морально. А стільниці з граніту для зони барбекю є взагалі ідеальним рішенням, оскільки переживуть зимові морози абсолютно легко.
До речі, якщо Ви краєм вуха почули десь, що стільниці з граніту не можна встановлювати на кухні або в інших приміщеннях через радіацію, тоді Вам до нас, ми встановлюємо правильно, всі види граніту, навіть світлі, закордонні.