Мармур Crema Nuova має досить однорідний фон, ніжно-бежевий колір і середню зернистість. Мармур Крему Нова є одним з найпоширеніших бежевих мармурів з Туреччини з високим попитом. Існує кілька різних варіантів мармуру Crema Nuova. Зустрічаються так само варіанти мармуру Крему Нова з деякими чорними плямами і зі значно великим зерном.
Мармур Crema Nuova має масивну структуру. Основним компонентом є кальцит і карбонатні мінерали. У виробах з Крему Нова суміщені природна краса і практичність. Одним з видів виробів з мармуру Crema Nuova є мармурова плитка, яка вигідно підкреслює витонченість природного мінералу і відрізняється довговічністю і легкістю в обслуговуванні.
Застосування мармуру Крему Нова
Мармур Crema Nuova - дуже популярний натуральний камінь для внутрішніх робіт.
Крему Нова - це світлий камінь, який чудово підходить до невеликих приміщень, в першу чергу тому, що візуально збільшує простір. Однак і в великих приміщеннях мармур Crema Nuova виглядає не гірше. Мармур Крему Нова використовують для оздоблення стін, підлоги, для виготовлення камінів, підвіконь, стільниць і кухонних фартухів.
Мармур Crema Nuova завжди виглядає яскраво і свіжо завдяки своїй ніжно-рожевій гаммі, відсутності блідості і розмитості малюнка. Для мармуру Crema Nuova природні прожилки рожевого, оранжевого і червоного кольорів, які не зустрінеш ні в одному камені такого типу. У мармурі Крему Нова можливі і кварцові включення.
Найбільш часта сфера застосування мармуру Crema Nuova - це внутрішня обробка. З мармуру Crema Nuova виготовляють перила сходів, раковини, підвіконня і цільні стільниці для кухонь. Крему Нова стійкий до вологому середовищі, тому широко застосовується в хамамах, ванних кімнатах і басейнах. Облицювання з мармуру Crema Nuova камінної ніші, або дверного отвору додасть вишуканість вашому дому. При поліровці поверхні мармуру Crema Nuova малюнок стає біліше чітким, розкривається вся багатогранна природа каменю.
Також мармур Crema Nuova добре подається обробці в стилі «антик». Крім декоративного ефекту, обробка Crema Nuova під старовину робить поверхню матовою і шорсткою, що надає шляхетний вид виробу з мармуру Crema Nuova, а також дуже підходить для облицювання та оздоблення басейнів і купалень.
Мармур Crema Nuova, в основному, видобувається навколо району Ташчилар, який розташований в районі Bilecik. Цей район розташований на північному заході Туреччини, в 230 км на південний схід від Стамбула і в 330 км на захід від столиці Анкари. Ташчилар розташований всього в 80 км на схід від Бурси, який вважається одним з найбільш важливих кар'єрних центрів в Туреччині.
Crema Nuova є одним з еталонних бежевих мармурів з Туреччини. Крему Нова - без сумніву один з найкрасивіших бежевий мармур, який можна знайти у великій різноманітності. Загальноприйнято застосовувати мармур Crema Nuova на різних покриттях і в виготовленні предметів інтер'єру. Мармур Crema Nuova також не менше популярний в дизайні ванних кімнат (душові піддони і басейни), облицювання камінів, кухонних стільниць та інші.
Завдяки своєму красивому і однорідному бежевому кольором, Крему Нова - це мармур з високим попитом як на турецькому, так і на міжнародних ринках. Мармур Crema Nuova є еталонним каменем Туреччини. Через його кольору, Crema Nuova часто використовується в поєднанні з більш темними і кольоровими натуральними каменями.
Придбати мармур Crema Nuova не складе труднощів. Ми пропонуємо вигідні ціни і відмінна якість мармуру Crema Nuova.

Наше собственное производство позволяет создавать уникальные изделия из мрамора Crema Nuova высокого качества, соответствующие Вашим запросам! Так же наша компания предоставляет услуги по разработке проекта, укладки, установки и облицовки мрамором Crema Nuova.