Стільниці з кварциту і їх переваги.
Кухонні поверхні - одні з найважливіших предметів меблів в будинку, адже за ними ми проводимо досить багато часу. Дуже важливо, щоб вони відрізнялися практичністю, надійністю і привабливим виглядом одночасно. Досягти такого з'єднання досить просто, для цього досить використовувати стільниці з каменю. Традиційно в якості матеріалу для такої важливої ​​деталі кухні використовувався граніт або мармур. Але сучасні технології пропонують більш економний і одночасно практичний варіант - кухонні стільниці з кварциту (штучного каменю). Вони мають цілу низку переваг, що і робить їх нас
Першою і, мабуть, однією з найбільш важливих причин, по якій споживачі вибирають стільниці з кварциту, можна вважати його ідеальну структуру в порівнянні з натуральним каменем, де, як правило, присутні внутрішні пори.
Другою перевагою, що додає популярності цього матеріалу, є широкі можливості для втілення дизайнерських рішень, оскільки стільниця з кварциту може бути виготовлена ​​практично в будь-якому кольорі з використанням різних фактур.
І третє, що відрізняє кварцову поверхню від мармурової, - це її висока гігієнічність. Пояснюється така якість абсолютно гладкою і рівною поверхнею, на якій просто немає місця мікробам і бруду. Стільниця з кварциту також характеризується стійкістю до механічних ударів, на ній не утворюються подряпини і відколи
Звичайно, не варто забувати і про довговічність стільниці з кварциту, що прослужить не один рік, не вимагаючи при цьому якихось особливих заходів з прибирання. Що цікаво, для очищення поверхні досить пройтися по ній вологою ганчіркою або кухонної губкою. Але найголовніша перевага, особливо актуальне в сучасному світі, - це екологічна безпека, якої характеризуються стільниці з кварциту. Саме така характеристика дозволяє успішно використовувати цей матеріал для кухонних поверхонь, які постійно контактують з харчовими продуктами.

Кухонні стільниці з кварциту - три правила вибору.
Сучасні виробники меблів пропонують споживачам широкий асортимент кухонних стільниць з кварциту (штучного каменю). Вони відрізняються не тільки кольором, фактурою а й нерідко якістю самого матеріалу. Ідеальні стільниці - це не тільки правильно встановлені, гармоніюють за кольором з рештою дизайном, але і грамотно підібрані. Тільки в такому випадку з'явиться можливість насолоджуватися всіма перевагами таких кухонних поверхонь. Професіонали рекомендують дотримуватися, як мінімум три важливих правила при підборі стільниці з кварциту.
Правило перше - вибираємо «вживу»
Незважаючи на поширення комп'ютерних технологій, техніка не дає можливості передати кольори і відтінки кварциту, тому вибирати кварцовий камінь для стільниці слід, як то кажуть "на живо». Для цього можна звернутися в офіс нашої компанії, де присутні всі актуальні зразки цього матеріалу. До речі, таке правило, крім того, що дозволяє підібрати максимально відповідний варіант, ще й дає можливість більш чітко уявити інтер'єр майбутньої кухні.
Правило друге - сім разів відміряй, один раз відріж
Запорукою гарної кухонної стільниці з кварцового каменю, без зайвих швів, можуть бути тільки правильно розраховані її розміри. Такий процес слід довірити виключно досвідченому фахівцеві, щоб потім не шкодувати про необдумані рішення.
Правило третє - розумна економія
Безумовно, вартість кварциту дорожча, ніж мармуру, але підбираючи стільницю для кухні, потрібно пам'ятати, що вона не може бути дуже дешевою - низька її вартість буде свідчити про невідповідній якості матеріалу, тому економити потрібно з розумом. Стільниця з кварциту - недешеве задоволення, і в той же час це вклад в довговічність використання Вашої кухні.
Стільниці з кварциту - особливості догляду.
Кухонні стільниці зі штучного кварцового каменю - одні з найбільш простих в догляді. Вони не так вередливі, як натуральний камінь, тому жирні плями для них абсолютно не страшні.

При тривалій і небережлівой експлуатації стільниця з кварциту може втратити свій блиск. Втім, це зовсім не проблема, оскільки існують спеціальні засоби для полірування, за допомогою яких камінь знову придбає привабливий і розкішний вигляд. Важливо пам’ятати, що для очищення кухонної поверхні з цього матеріалу можна використовувати миючі засоби.