Три причини, за якими варто вибрати стільницю з кварцу
Ми вже багато говорили про важливість відповідності кухні вашим потребам і стилю життя. Але незалежно від того, любите ви готувати і чи часто приймаєте гостей, хороша стільниця - основа будь-якої кухні. Користуватися стільницею ви будете кожен день, а значить її міцність і довговічність - одні з головних критеріїв вибору матеріалу, з якого вона буде зроблена. Крім того, оригінальний дизайн або матеріал зроблять вашу кухню неповторною.
Три головні причини зупинити свій вибір на кварці
Кварцовий агломерат з'явився на російському ринку не так давно і став гарною альтернативою акриловому каменю. Його поки не можна назвати лідером за кількістю продажів на ринку, але масштаб його використання зростає з кожним роком.
Перевага кварцового агломерату віддається найчастіше через його неймовірною міцності і красивого зовнішнього вигляду. Фактично, кварцові стільниці володіють всіма плюсами натурального каменю, але не мають властивих йому недоліків.
Отже, три головних переваги:
Причина номер 1. Неперевершена міцність
Кварц - один з найміцніших матеріалів в природі. Навіть якщо ви забудете про обробній дошці і почнете різати овочі прямо на стільниці, подряпин на ній не залишиться!
Причина номер 2. Стійкість до високих температур
Деко зі свіжою випічкою тільки з духовки теж не буде страшний стільниці. Кварц витримує температуру до 280 градусів Цельсія. При такій температурі швидше зіпсується посуд, ніж стільниця.
Причина номер 3. Не вбирає барвники
Пролиті кава або вино не стануть вироком для стільниці на відміну, наприклад, від стільниць з природного каменю. Завдяки структурі матеріалу фарбувальні речовини не проникають всередину стільниць з кварцу і не залишають трудноудаляємиє слідів.