Видів стільниць з чорного граніту безліч - глянцеві або матові, з прожилками або без них з вкрапленнями різних відтінків, вони завжди створять унікальний і чарівний вид. Камінь чорного кольору часто використовується в різних видах дизайну. Стильні та довговічні, як і будь-які інші вироби з цього природного мінералу, вони здатні прослужить століття.
Деякі люди можуть боятися використовувати стільниці з чорного граніту на своїх кухнях. Вони думають що це занадто темний матеріал і може перетворити кухню в похмуре і сіре простір. Правда в тому, що якщо ви виберете цей колір, ви приймете відмінне рішення. Наприклад, в поєднанні з червоним і стінами світлих тонів він буде виглядати найкращим чином, цей варіант покаже, що чорні стільниці були єдиним логічним елементом для цього типу простору.
Звичайно, вам потрібно спочатку вирішити в якому стилі вам потрібна кухня і скласти план відповідно до ваших конкретних практичними потребами. Крім того, матеріал дуже щільний і в ньому відсутні пори, в результаті чого він практично не вбирає в себе різні забруднення. Це робить його дуже простим в обслуговуванні.
Граніт може варіюватися від майже абсолютного чорного, до різних видів темного з невеликими смугами, до більш різноманітних відтінків. Ці відтінки насправді є вторинними відтінками в темному камені і зазвичай там присутні сірі, зелені, сині, білі та інші кольори. Існує також більш текстуровані види, які надають цьому природному каменю чудовий вид і глибину.
Чорний граніт видобуваються в основному в Південній Африці, Індії, Австралії та Швеції.
Виготовимо недорого на замовлення гранітні плити чорного кольору. У нас власне виробництво, тому ми можемо гарантувати низькі ціни та висока якість!